موفقیت و انرژی مثبت

این وبلاگ مخصوص همه کسانیست که خواهان دریافت انرژی مثبت و موفقیت در زندگی خود هستند.

موفقیت و انرژی مثبت

این وبلاگ مخصوص همه کسانیست که خواهان دریافت انرژی مثبت و موفقیت در زندگی خود هستند.

۲ مطلب در تیر ۱۳۹۶ ثبت شده است

پایه و اساس هر رابطه موفقی اعتماد است اما تقریبا همه ما در بدست آوردن اعتماد همکاران دوستان و همکلاسی هایمان مشکل داریم. روانشناسان از جمله افرادی هستند که به راحتی می توانند اعتماد دیگران را جلب کنند. اگر توصیه هایی که در اینجا می آورم به دقت انجام دهید به راحتی می توانید اعتماد اطرافیان خود را جلب کنید. در واقع این موارد بیشتر توسط روانشناسان به کار برده شده است.


اعتبار


داشتن صلاحیت اولین گام برای جلب اعتماد می باشد. به روش های مختلفی می توان این صلاحیت را به دیگران ثابت کرد مثلا نصب اعتبارنامه یا مدرک روی دیوار و یا لباسی که نشان دهنده صلاحیت شخص در زمینه تخصص اوست. مثل روپوش آزمایشگاه. و یا اینکه بدین منظور درباره تجربیات و صلاحیت های خود شرح دهید.

ادامه این مطلب از وبگاه #بدونیم را در این لینک ببینید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۴ تیر ۹۶ ، ۱۱:۵۰
زهرا خلیل پور

حتما برای شما هم اتفاق افتاده که با وجود رو به راه بودن همه چیز باز  هم احساس خستگی و ناراحتی کنید…

چندی قبل در یک کتاب روانشناسی خواندم که ۶۰ درصد از شادی  انسان با ژنتیک و محیط فرد تعیین می‌شود و  ۴۰ درصد باقیمانده به خودمان بستگی دارد. پس شاد بودن نیز به عهده خودمان است. با این وجود چه باید کرد؟ فرهنگ کشور ما به گونه ای رقم خورده است که خرید بیشتر، موفقیت کاری، پول بیشتر، خرید یک خانه‌ی بزرگتر، بدست اوردن اطلاعات بیشتر و یا زندگی عاشقانه احساس رضایت بیشتری را به ما خواهد داد. اما باید در نظر گرفت که همیشه  قرار نیست تمامی این اتفاقات برای ما رخ دهد. بنابراین باید سعی کنیم عادت هایی کوچک را وارد زندگی‌ خود کنیم تا احساس سرزندگی بیشتری داشته باشیم.


در ادامه ۷ راه اساسی  برای احساس سرزندگی بیشتر بیان شده است، شاید این راه حل ها بتواند احساس لذت از زندگی را در شما نیز افزایش دهد.

ادامه این مطلب از وبگاه #هفت_گنج را در این لینک ببینید.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۳ تیر ۹۶ ، ۱۳:۰۹
زهرا خلیل پور