موفقیت و انرژی مثبت

این وبلاگ مخصوص همه کسانیست که خواهان دریافت انرژی مثبت و موفقیت در زندگی خود هستند.

موفقیت و انرژی مثبت

این وبلاگ مخصوص همه کسانیست که خواهان دریافت انرژی مثبت و موفقیت در زندگی خود هستند.

۱۲ مطلب در ارديبهشت ۱۳۹۵ ثبت شده است

وقتی که وارد اتاقی پر از جمعیت می‌شوید و ناگهان همه به سمت شما برمی‌گردند و نگاه‌تان می‌کنند، چه حالی پیدا می‌کنید؟ از سر تا پای‌تان خیس عرق می‌شود؟ وقتی که می‌خواهید حرف‌تان را به کسی که از ته دل عاشقش شده‌اید، بگویید چه حالی می‌شوید؟ یا وقتی که می‌خواهید از کسی درخواست کار کنید، اما مردد مانده‌اید که چگونه درخواست خود را به زبان بیاورید چه می‌کنید؟

چرا قرار گرفتن در چنین موقعیت‌های اجتماعی شما را تا این اندازه دستپاچه و مضطرب می‌کند؟

ادامه این مطلب از وبگاه #زندگی_آنلاین را در این لینک ببینید.۳ نظر موافقین ۲ مخالفین ۰ ۲۵ ارديبهشت ۹۵ ، ۱۰:۰۰
زهرا خلیل پور

اگر با چهره، تیپ و شخصیتی که داری هنوز نمیدونی که زیبایی و محبوبیتی که دنبالش هستی را به دست آوردی یا نه امروز رو با ما همراه شو تا با چند پرسش ساده پی ببریم چقدر در اطراف تاثیر مثبت داری. راهکارهای ساده ای برای به دست آوردن محبوبیت و جذابیت وجود داره.

ادامه این مطلب از وبگاه #دونفره را در این لینک ببینید.


۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ ارديبهشت ۹۵ ، ۰۹:۵۹
زهرا خلیل پور

همه ما دوست داریم شادی را به چنگ آوریم اما به دست آوردن آن یک چیز است و حفظ آن چیزی دیگر. در این روزگار پر فراز و نشیب شادزیستن کار سختی است اما بر اساس تحقیقات اخیر روان‌شناسان روش‌هایی برای شاد بودن در زندگی پیشنهاد شده است:

ادامه این مطلب از وبگاه #کافه_نوعروس را در این لینک ببینید.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ ارديبهشت ۹۵ ، ۰۹:۵۷
زهرا خلیل پور

اگر معمولاً وقتی صبح ها از خواب بیدار می شوید استرس دارید و سرحال نیستید و نگرانی روز قبل یا روزی که پیش رو دارید رهایتان نمی کند، در اینجا به چند روش اشاره می کنیم که می توانید از آنها کمک بگیرید و صبح های شادتری را تجربه کنید. با آنکه مثبت اندیشی یکی از کلیدهای احساس خوشبختی است، ولی تغییراتی هم هست که باعث می شوند صبح ها احساس بهتری داشته باشید. در زیر چند روش امتحان شده را برای شاد بیدار شدن از خواب شرح داده ایم.

ادامه این مطلب از وبگاه #کافه_نوعروس را در این لینک ببینید.


۵ نظر موافقین ۳ مخالفین ۰ ۱۸ ارديبهشت ۹۵ ، ۰۹:۰۸
زهرا خلیل پور

اگر می خواهید سرحال شوید، راهکارهای مختلفی وجود دارند. از کشیدن چند نفس عمیق و صحیح گرفته تا تعریف و تمجید کردن از دیگران.

ادامه این مطلب از وبگاه #زندگی_آنلاین را این لینک ببینید.


۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۸ ارديبهشت ۹۵ ، ۰۹:۰۶
زهرا خلیل پور

شما برای موفق شدن حاضرید چه کارهایی انجام بدید؟ این روزها بیشتر افراد بالاتر از حد معمول موفقیت نیستند و زیاد تلاش نمیکنند. ولی افراد موفق جزو این دسته افراد نیستند و همیشه در تلاش و تکاپو برای موفق تر شدن هستند.

برای رسیدن به درجه ی اعلای موفقیت لازمه که چند تا قانون برای خودتون تعیین کنید. موفقیت یه چیزِ تصادفی نیست؛ اگر واقعا خواستارش هستید، یه روز بهش میرسید. در ادامه در وبگاه #رنگی_رنگی عادت هایی که افراد موفق ترکشون کردن تا موفق تر بشن رو با هم میخونیم.

ادامه مطلب را در این لینک بخوانید.۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۸ ارديبهشت ۹۵ ، ۰۹:۰۵
زهرا خلیل پور

یکی از موثرترین راههای خوب زندگی کردن این است که بی خیال تصمیمات غلط زندگی شوید و آرامش را که تکه گمشده زندگی تان است به خودتان هدیه دهید. برای آرامش داشتن در زندگی و شاد بودن اول باید بفهمید در حال حاضر چه آسیب هایی به خودتان می زنید و برای اصلاح آن اقدام کنید.

ادامه این مطلب از وبگاه #تبیان را در این لینک ببینید.


۱ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۱۱ ارديبهشت ۹۵ ، ۱۰:۲۳
زهرا خلیل پور

وقتی استرس دارید، تسلیم تپش قلب و هیجان عصبی این فضا نشید. راه‌های ساده‌ای دارید که بتونید خودتونو آروم کنید. هیچ‌کدوم این کارا سخت نیست، فقط باید به خودتون بگید من تسلیم اضطراب نمی‌شم و دست به کار شید.

ادامه این مطلب از وبگاه #رنگی_رنگی را در این لینک ببینید.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ ارديبهشت ۹۵ ، ۱۰:۲۰
زهرا خلیل پور

افسردگی یک موضوع دشوار برای صحبت است.زمانی سخت تر می شود که با آن زندگی کنی. من بیشتر از دو دهه با بیماری افسردگی زندگی می کردم.بعد از مدتی یاد گرفتم که چگونه بدون تسلیم شدن، با آن مبارزه کنم.

می خواهم با یک اعتراف شروع کنم: اینها تجربیات شخصی من است.من پزشک نیستم و صلاحیت تشخیص یا درمان بیماری هیچ کس را ندارم.فقط در حد موقعیت خودم می دانم که افسردگی در حالت کلی چگونه است، اما همیشه دنبال توصیه های تخصصی برای موقعیت شخصی خودتان باشید. همانگونه که گفته شد، مواردی وجود داشت که به من کمک کرد.اگر شما خواستار درمان این بیماری هستید و می خواهید به دوستی که افسرده به نظر می رسد، کمک کنید راهنمایی های ما می تواند به شما در این مورد کمک نماید.

ادامه این مطلب از وبگاه #آی_بانو را در این لینک بخوانید.


۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۱ ارديبهشت ۹۵ ، ۱۰:۱۹
زهرا خلیل پور

خیلی وقتها توی زندگی پیش میاد که گیج و مبهوت از خودمون سوال می پرسیم که الان کجای زندگی قرار داریم؟ چه در مورد زندگی شخصی باشه، چه پیشرفت در محیط کار، مخیوایم بدونیم جرا زندگیمون به اونچه که آرزوش رو داشتیم تبدیل نشده؟ جواب این سوال رو باید در تک تک کارها و رفتارهامون جستجو کنیم. تنها کسی که میتونه جلوی پیشرفت ما رو بگیره خودمون هستیم و با یه بازبینی اساسی از عادت های همیشگی، میشه اوضاع رو خیلی بهتر کرد.

این مطلب از وبگاه #گردالی بهتون ۱۰ تا کاری که بر خلاف میل ما، جلوی رسیدن به زندگی آرزوهامون رو میگیره یادآوری می کنه.

ادامه مطلب را در این لینک ببینید.


۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۵ ارديبهشت ۹۵ ، ۱۲:۰۳
زهرا خلیل پور